Wymarzony Koń, obóz z Lidią Kacperską - Szkolenia jeździeckie

Wymarzony Koń, obóz z Lidią Kacperską

Zapraszamy na obóz dzięki któremu będziesz miał konia marzeń: bezpiecznego, zaangażowanego oraz dobrze rozwijającego się fizycznie. Jak sprawić aby Twój koń Cię polubił i czuł się przy Tobie bezpiecznie? Jak poradzić sobie z płochliwością i stresem u konia? Jak postępować z koniem aby rozumiał Cię dobrze i był chętny do współpracy? Jak odczytywać sygnały konia i jak wykorzystać mowę ciała i energię do komunikacji z koniem? Jak zbudować relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku? Jakie ćwiczenia poprawią elastyczność, motoryczność oraz atletyczność Twojego konia? Na te pytania oraz wiele innych znajdziesz odpowiedź właśnie na tym obozie?
🖐 W ciągu tych kilku dni poznamy tajniki pracy z ziemi i siodła. Techniki komunikacji, które sprawią,że staniemy się dla koni bardziej czytelni oraz koniowi będzie łatwiej wykonać zadanie. Nauczymy się dopasowywać ćwiczenia do możliwości konia, tak aby koń czuł się równie dobrze jak Ty w trakcie pracy. W części teoretycznej dowiemy się o potrzebach konia, których realizacja wpłynie na dobry stan psychofizyczny zwierzęcia. Będziemy rozmawiać o wartościach konia, których wykorzystanie będzie miało wpływ na wzajemne zrozumienie i motywację. Będziemy uczyć się myśleć jak koń aby w konstruktywny sposób przekierować negatywne reakcje na pozytywne.
🖐 Dla kogo jest ten obóz? Dla każdego jeźdźca, który chciałby spojrzeć na swojego konia z nowej perspektywy. Dla osób, które chcą pogłębić relacje z koniem. Dla właścicieli, trenerów, którzy mają jakiś problem z koniem,bo dzięki również sesjom indywidualnym, będzie przestrzeń na rozwiązywanie takich problemów Dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę
🖐 Jak będą wyglądały zajęcia? Część zajęć będzie teoretyczna na sali z pokazem filmów autorskich. Część będzie grupowa, gdzie poznamy techniki komunikacji z koniem oraz część sesji będzie indywidualna. Zajęcia będą od rana do wieczora z przerwą obiadową. Będzie intensywnie! Będzie Ciekawie!!! Zajęcia zaczynają się obiadem o godzinie 15 w poniedziałek. Następnie zapoznamy się z końmi, które uczestniczą w szkoleniu i przejdziemy do części teoretycznej. Uczestnicy będą mogli skorzystać ze sprzętu do pracy z ziemi. Będzie również możliwość kupienia sprzętu na miejscu Pamiętaj! Twój koń będzie tak dobrym uczniem jak Ty będziesz dobrym nauczycielem
🖐 Można przyjechać z własnym koniem
ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE:
Zamieszkacie z nami w Pensjonacie Lidkowo, w glinianym domu, gdzie możecie dzielić z nami energię, ciepło i tworzyć klimat tego miejsca. Mieszkanie tutaj wiąże się z bliskimi kontaktami z nami i innymi uczestnikami, wspólnymi kolacjami i rozmowami do późna na końskie i nie-końskie tematy. Do Waszej dyspozycji oddajemy pokoje 2-4 osobowe, 3 łazienki, w pełni wyposażoną kuchnię, materace, pościel i niezapomniany klimat.
Kuchnia wegetariańska – 3 posiłki.
W czasie szkolenia będzie również dostępna w pełni wyposażona kuchnia.
ZAPISY i dodatkowe informacje pod adresem:
https://lidiakacperska.pl/…/wymarzony-kon-oboz-z-lidia…/

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip 04 - 10 2022
Zakończone!

Czas

08:00 - 18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lip 04 - 10 2022
  • Czas: 02:00 - 12:00

Koszt

1980 zł

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

Pensjonat Lidkowo
Henrykowo 6, 09-120 Henrykowo, Poland

Organizator

Lidia Kacperska
Telefon
796980615
Email
lidkowo.kontakt@gmail.com
X
Kod QR
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
1
2
3
4
5
Wydarzenia dla 29th
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 4th
Wydarzenia dla 5th
6
7
8
9
10
11
12
Wydarzenia dla 6th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 7th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 8th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 9th
Wydarzenia dla 10th
Wydarzenia dla 11th
Wydarzenia dla 12th
13
14
15
16
17
18
19
Wydarzenia dla 13th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 14th
Wydarzenia dla 15th
Wydarzenia dla 16th
Wydarzenia dla 17th
Wydarzenia dla 18th
Wydarzenia dla 19th
20
21
22
23
24
25
26
Wydarzenia dla 21st
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 22nd
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 23rd
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 24th
Wydarzenia dla 25th
Wydarzenia dla 26th
27
28
29
30
31
1
2
Wydarzenia dla 27th
Wydarzenia dla 29th
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 31st
Wydarzenia dla 2nd

Reklama

Chcesz wesprzeć nasz portal – postaw mi kawę