Współpraca - Szkolenia jeździeckie

Współpraca

Jeśli jesteś trenerem, który posiada w swojej ofercie materiały szkoleniowe typu: e-booki, wideo wykłady, filmiki na YouTube itd chętnie podejmiemy współpracę w zakresie ich dystrybucji w Naszym sklepie.

Zapraszamy również do współpracy szkoleniowców, którzy nie boją się kamery i chcieliby (za odpowiednie wynagrodzenie) nagrywać dla Nas materiały szkoleniowe.

Jeżeli organizujesz szkolenie a nie wiesz jak je wypromować skontaktuj się z Nami. Zajmujemy się marketingiem szkoleń od podstaw. Obejmujemy patronat honorowy nad szkoleniem. Znajdujemy dla Ciebie odpowiednią ilość uczestników

Prowadzisz firmę z branży jeździeckiej i chciałbyś się u Nas reklamować. Oferujemy banery reklamowe na Naszej stronie

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy:

ośrodki jeździeckie, które organizują szkolenia

ośrodki jeździeckie, które chciałyby zorganizować szkolenia i potrzebują odpowiedniego szkoleniowca

firmy szkoleniowe, które mają w swojej ofercie szkolenia dotyczące koni

trenerów, instruktorów, fizjoterapeutów, osteopatów, masażystów koni itp

Osoby tworzące portal

Dominik Uliński

Właściciel portalu, instruktor jazdy konnej, mgr inż. Zootechnik. Uczestnik wielu szkoleń i kursów jeździeckich w kraju i za granicą.  Z końmi związany od ponad 15 lat. W sezonie wakacyjnym przewodnik konnych wycieczek po polskich Tatrach. Wielki pasjonat jeździectwa. Za życiową misję stawia sobie szerzenie wiedzy w celu poprawy dobrostanu koni

Sylwia Stein

Właścicielka agencji reklamowej 13design oraz marki Zostań specką. Miłośniczka WordPressa i SEO. Magik od CSS i HTML-a. Na co dzień tworzy strony www, sklepy internetowe, blogi, landing pages oraz platformy kursowe. Dodatkowo prowadzi własnego bloga, bardzo aktywną grupę na Facebooku Zostań specką, a także konsultacje, webinary, szkolenia i warsztaty, na których to dzieli się wiedzą z zakresu tworzenia stron www.

Maja Wiśniewska

Zoofizjoterapuetka – koni, psów i kotów. Czynnie pracująca w zawodzie i technik weterynarii. Otwarta na wszystkie zwierzaki i doświadczenia z nimi związane. Pierwsze kroki w praktyce fizjoterapii koni stawiała u Martyny Białek oraz w klinice „EQUI VET SERWIS” dr. Przewoźnego. Natomiast w świat małych zwierząt wprowadzona przez Agnieszkę Wnuk-Gnich w „Całodobowa Klinika Weterynaryjna PUŁAWSKA”. 

Przygodę z jeździectwem zaczęła w wieku 6 lat a konie stały się jej pasją i pomysłem na życie. Od 2019 roku bierze udział w wielu szkoleniach, webinarach, konferencjach, warsztatach i praktykach. Jej marzeniem jest dołożyć swoją cegiełkę do świata naszych pupili w celu polepszenia ich dobrostanu.

dr n. biol lek.wet. Anna Cisło-Sankowska

dr n. biol lek.wet. Anna Cisło-Sankowska to Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Członek International Equine Ophthalmology Consortium. Okulistyką weterynaryjną zajmuje się od 2005 roku. Podczas studiów odbyła liczne staże i praktyki zagraniczne, między innymi jako stypendystka programu Ceepus na Uniwersytecie w Budapeszcie oraz na Uniwersytecie im.Ludwika Maximiliana w Monachium.

Od 2016 roku dodatkowo zajmuje się pracą naukową z zakresu zastosowania najnowszych osiągnięć medycyny regeneracyjnej w leczeniu chorób siatkówki. Specjalizuje się w medycynie translacyjnej pełniąc funkcję Dyrektora do Spraw Małych Zwierząt w Międzynarodowym Instytucie Medycyny Translacyjnej. Wraz z zespołem opracowała unikatową terapię RetiRegen, publikując wyniki pracy w prestiżowym Journal of Clinical Medicine. Zajmuje się okulistyką koni wykonując konsultacje okulistyczne oraz pełny zakres zabiegów operacyjnych, takich jak cyklofotoablacja, operacje ślepoty miesięcznej, implanty z cisplatyny czy chirurgia zaćmy. Przeprowadziła z powodzeniem pierwszy opisany w Polsce zabieg operacji obustronnej zaćmy u 2 miesięcznego źrebięcia. Regularnie prowadzi szkolenia zakresu okulistyki koni.

Jakub Ciemnoczołowski

Instruktor Wykładowca turystyki jeździeckiej PTTK, były wykładowca Uniwersytetu Pro Hipico Bono, Mistrz polski w jeździe bez ogłowia z 2015 r. Przez ponad 20 lat pracujący z młodymi końmi oraz końmi z zaburzeniami. Twórca programu HorseKiDo Team łączącego rozwój osobisty człowieka z treningiem koni. Pionier organizacji i prowadzenia obozów jeździeckich dla dorosłych. 

W pracy łączy psychologię ludzką, pracę z ciałem, pracę z intuicją i szeroko pojętą samoświadomością oraz behawior i biomechanikę konia. Odznacza się innowacyjnością, kreatywnością, indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Obecnie prowadzi treningi indywidualne, szkolenia weekendowe i obozy dla dorosłych. Masażysta Hawajskiego masażu Lomi Lomi. 

Emilia Smogorzewska

Dyplomantka studiów inżynierskich oraz magisterskich na kierunku Zootechnika. Absolwentka technikum weterynaryjnego. Pracownik Centrum Zdrowia Konia w Psucinie, zoodietetyk
Konie były obecne w mojej rodzinie od pokoleń. Dziś jestem właścicielką dwóch klaczy oraz hodowczynią dwóch źrebiąt. Moim największym zainteresowaniem jest zoodietetyka koni a konkretniej oddziaływanie żywienia na poszczególne choroby. Uwielbiam się uczyć i szkolić, czego dowodem jest pokaźna kolekcja certyfikatów.

Dominika Drobniak

Moja przygoda z jeździectwem zaczęła się w wieku 10 lat: od rekreacji przez mały sport, swoje zwierzę, opiekę, i jak to niestety zazwyczaj bywa, rehabilitację. Nie mam w zwyczaju odpuszczać, więc przebrnęłam przez szereg specjalistów, żeby dowiedzieć się, jak mogę pomóc swojemu zwierzakowi. Dlatego też podjęłam decyzję o dalszym rozwoju w kierunku fizjoterapii i rehabilitacji koni. 

W swojej pracy fizjo spotykam się z bólem, nierównościami i problemami widocznymi z daleka, ale też tymi mniej zauważalnymi. Cieszy mnie, że mogę pomagać koniom i zaproponować ich właścicielom dalsze odpowiednie działanie. Długo szukałam swojej drogi w końcu trafiłam! Czuję, że spełniam się w tym, co robię ponieważ robię to czego brakowało mi, jako właścicielowi.