Konferencja Jeździecka JK System - Szkolenia jeździeckie

Konferencja Jeździecka JK System

Z wielką przyjemnością zapraszamy na Konferencje jeździecką JK SYSTEM „Dobrostan w codziennym treningu koni – świadoma zmiana.” To wyjątkowe spotkanie dla empatycznych i etycznych jeźdźców, trenerów, sympatyków koni, którzy poszukują nowych, skutecznych i logicznych dróg szkoleniowych podnoszących dobrostan w codziennym treningu koni. Wykłady dla wszystkich chcących poznać doniesienia nauki z branży psycho-hipologicznej i wdrożyć je w metodykę nauczania. Ta inwestycja w siebie przełoży się na wzrost kompetencji i realny wpływ na podniesienie jakości życia i treningu koni oraz da Wam możliwość szerzenia wiedzy wśród waszych uczniów, podopiecznych, klientów podnosząc tym samym ogólną jakość wyszkolenia. Przedstawimy Państwu prelekcje, preparaty (kręgosłup,czaszka), praktyczne rozwiązania, metody komunikacji i mnóstwo informacji z pierwszej ręki.
Na konferencji swoje wykłady i pokazy przedstawią prelegenci :
Marcin Komosa – jest profesorem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i kierownikiem tamtejszej Pracowni Anatomii Zwierząt na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach. Jego główne zainteresowania badawcze to anatomia aparatu ruchowego konia w kontekście biomechaniki i zdolności do użytkowania sportowego. Jest autorem wielu artykułów opublikowanych w zagranicznych czasopismach naukowych oraz autorem książki pt. „Anatomia funkcjonalna konia sportowego – spotkanie nauki z praktyką”. Książka ta cieszy się dużą popularnością zarówno wśród jeźdźców, trenerów, jak i zoofizjoterapeutów oraz studentów. Marcin Komosa swoją karierę naukową łączył z wieloletnim czynnym uprawianiem jeździectwa w konkurencji skoków i wkkw, dlatego jego sposób przekazywania wiedzy zmierza ku wyjściu naprzeciw oczekiwaniom osób chcących wzbogacić swój warsztat jeździecki i udoskonalić spojrzenie na organizm konia. Myślą przewodnią wystąpień prelegenta jest myśl, że każdy stopień wtajemniczenia jeździeckiego wymaga odkrycia nowej, czasem subtelnej tajemnicy, którą skrywają konie. Temat wykładu „Kręgosłup konia, a praca kończyn – biomechaniczne związki w świetle anatomii i metod treningowych” obali wiele mitów i rzuci nowe światło na Wasz codzienny trening .
Jerzy Krukowski – autor metody szkoleniowej JK System – Jeździectwo Holistyczne, utytułowany czynny zawodnik, dyplomowany trener, od lat zagłębiający techniki jeździectwa zgodnego z psychiką konia, opartego na odpowiednim warunkowaniu, wzajemnym porozumieniu i świadomej interakcji. Propagator wyczynowej jazdy bez patentów, konstruktor wędzidła skórzanego, na którym zdobył m.in złoty medal Mistrzostw Polski w najtrudniejszej dyscyplinie jeździeckiej WKKW. Stawia na świadomy i etyczny wybór drogi jeździeckiej poprzez holistyczne podejście i zrozumienie procesów treningowych. Efekty swojej pracy przedstawi w wykładzie „Świadomy trening : Od interakcji przez biomechanikę do synergii”, który wyjaśni gdzie leży klucz do porozumienia, jak przenieść teorie na praktykę i jakie zasoby są Wam niezbędne do prawidłowej komunikacji z końmi.
Krzysztof Skorupski – dr weterynarii, autor książki „Psychologia Treningu koni”, od lat zajmujący się tematyką wzajemnego porozumienia między ludźmi i końmi w jeździectwie. Uczestnik wielu sympozjów, naukowiec, nieprzerwanie prowadzący obserwacje i badania mające na celu doprecyzować relacje koń- człowiek. W swoim wykładzie zwróci szczególną uwagę na behawioralne predyspozycje jak i przeszkody końskiej natury napotykane w szkoleniu jeździeckim.
Ponadto spotkasz wielu praktyków metody JK, wymienisz się doświadczeniami, zadasz nurtujące Cię pytania lub podzielisz się swoimi spostrzeżeniami. Prelegenci jak i inni szkoleniowcy JK będą do Waszej dyspozycji przez cały dzień, przewidziane są przerwy kawowe i wspólny lunch.
Obecność na konferencji przedłuża licencje szkoleniowca JK SYSTEM na rok 2021, Konferencja nie zalicza się do licencji PZJ. W cenie wpisowego materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch . Koszt 230 zł/os . Zapisy 662508580 lub prive. Ilość miejsc ograniczona.

Data

maj 02 2021
Zakończone!

Czas

10:00 - 17:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: maj 02 2021
  • Czas: 04:00 - 11:00

Koszt

230 zł

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

Dworek Myśliwski Rakowiec
Cicha 8, 82-500 Rakowiec, Poland

Organizator

Jerzy Krukowski & JK System
Telefon
662508580
Email
krukowskiteam@gmail.com
X
Kod QR

czerwiec 2024

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
31
1
2
Wydarzenia dla 27th
Wydarzenia dla 28th
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 31st
Wydarzenia dla 1st
Wydarzenia dla 2nd
3
4
5
6
7
8
9
Wydarzenia dla 3rd
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 4th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 5th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 6th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 7th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 8th
Wydarzenia dla 9th
10
11
12
13
14
15
16
Wydarzenia dla 10th
Wydarzenia dla 11th
Wydarzenia dla 12th
Wydarzenia dla 13th
Wydarzenia dla 15th
17
18
19
20
21
22
23
Wydarzenia dla 17th
Wydarzenia dla 18th
Wydarzenia dla 19th
Wydarzenia dla 20th
Wydarzenia dla 21st
Wydarzenia dla 22nd
Wydarzenia dla 23rd
24
25
26
27
28
29
30
Wydarzenia dla 24th
Wydarzenia dla 25th
Wydarzenia dla 26th
Wydarzenia dla 27th
Wydarzenia dla 28th
Wydarzenia dla 29th
Wydarzenia dla 30th
1
2
3
4
5
6
7

Reklama

Chcesz wesprzeć nasz portal – postaw mi kawę