Miedzy nami trenerami- trening inteligencji emocjonalnej w jeździectwie - Szkolenia jeździeckie

Miedzy nami trenerami- trening inteligencji emocjonalnej w jeździectwie

„Jeśli chcesz zapanować nad umysłem konia najpierw musisz zapanować nad swoim„ Propozycja szkolenia „Między nami trenerami” uzupełnia lukę w wyszkoleniu pary jeździec-koń o powiększenie kompetencji jeźdźca z zakresu psychologii w praktycznym ujęciu. Jako trenera rozumiemy tu każdą osobę, która chce „prowadzić” konia przez meandry szkolenia. W tym zajęciu, które wymaga od nas stabilności, konsekwencji, zaangażowania, ponadprzeciętnego wysiłku lub po prostu jest dla nas z różnych powodów ważne nasz umysł zastawia pułapki związane z naszymi emocjami: lękiem, złością, zazdrością, bezradnością, wstydem czy frustracją. Pozytywne emocje związane z antropomorfizacją koni również mogą stać się pułapką i powodować kłopoty z wzajemną komunikacją – uległość , bezradność, nie stawianie granic czy wymagań powoduje, że przestajemy być odpowiednimi liderami dla swoich koni. Praca z naszymi emocjami to doskonałe i niezbędne(!) uzupełnienie kompetencji zwanych na rynku „miękkimi” i wyjątkowo pożądanych, kiedy podejmujemy się pracy ze zwierzętami w roli przewodnika- trenera. Warsztaty połączą doskonalenie technik jeździeckich przez pryzmat lidera znającego,nazywającego, kontrolującego i transformującego swoje emocje. To nieodzownie prowadzi do rozwoju inteligencji emocjonalnej, która zmienia jakość relacji i kieruje szkolenie na pożądane przez nas tory. Zajęcia obejmą również pracę z przekonaniami które kształtują naszą rzeczywistość i podpowiedź jak rozpoznawać i zmieniać te, które nas ograniczają na te wspierające. Poznacie kilka narzędzi, które poprawią w efekcie jakość waszych relacji z końmi i nie tylko, gdyż rozwój w jednej dziedzinie automatycznie rzutuje na inne nasze strefy.

 

O jakość techniczną zajęć zadba Jerzy Krukowski, którego autorska metoda pracy z końmi JK System bazuje na zrozumieniu i działaniu przez aspekt końskiej psychiki, a zajęcia związane z emocjami i przekonaniami poprowadzi trener rozwoju osobistego i psycholog. Możliwe będą również dodatkowe sesje indywidualne jeśli ktoś będzie miał potrzebę doprecyzowania swojej dalszej drogi. I jeszcze jedna dobra wiadomość na koniec: nie musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu, ale nauczymy Cię ją poszerzać 🙂, a kiedyś może objąć to co tylko zechcesz. Szczegółowy plan zajęć dla zainteresowanych pojawi się w wydarzeniu.

 

Koszt inwestycji w siebie bezcenny, a w walucie: 1395 zł ( z zakwaterowaniem i wyżywieniem, zajęciami z końmi, treningami, zajęciami z psychologii, czwartek – niedziela). Wolny słuchacz 1155 zł (bez czynnego uczestnictwa w treningach, reszta zajęć o tym samym zakresie). Zapisy 662608580 – ilość miejsc ściśle ograniczona ze względu na tok zajęć.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lis 10 - 12 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lis 10 - 12 2023
  • Czas: Cały dzień

Koszt

1155 zł

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

Dworek Myśliwski Rakowiec
Cicha 8, 82-500 Rakowiec, Poland

Organizator

Jerzy Krukowski & JK System
Telefon
662508580
Email
krukowskiteam@gmail.com
X
Kod QR
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
1
2
3
4
5
Wydarzenia dla 29th
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 4th
Wydarzenia dla 5th
6
7
8
9
10
11
12
Wydarzenia dla 6th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 7th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 8th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 9th
Wydarzenia dla 10th
Wydarzenia dla 11th
Wydarzenia dla 12th
13
14
15
16
17
18
19
Wydarzenia dla 13th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 14th
Wydarzenia dla 16th
Wydarzenia dla 17th
Wydarzenia dla 18th
Wydarzenia dla 19th
20
21
22
23
24
25
26
Wydarzenia dla 24th
Wydarzenia dla 25th
27
28
29
30
31
1
2
Wydarzenia dla 29th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 31st
Wydarzenia dla 1st
Wydarzenia dla 2nd

Reklama

Chcesz wesprzeć nasz portal – postaw mi kawę