Klinika Rider Ability z Elaine Butler - Szkolenia jeździeckie

Klinika Rider Ability z Elaine Butler

Z radością powracam do Was po raz kolejny z Kliniką dosiadową z Elaine Butler.
Elaine przyjedzie specjalnie do nas na Pomorze, będzie to jedyna Klinika z tym wybitnym fachowcem w tym okresie w całej Polsce!
Klinika Rider Ability oferuje trening jeździecki najwyższej jakości oparty o biomechanikę jeźdźca i konia. Sposób nauczania, który praktykuje Elaine Butler jest bardzo intensywny, nastawiony na praktyczne rozwiązania, bardzo zapadający w pamięć. Klinika jest skierowana do Wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojej jazdy, odkryć błędy o których istnieniu nie mieli nawet pojęcia, rozwiązać problemy z którymi zmagają się od jakiegoś czasu bezskutecznie. Jak powtarza Elaine poziom jeźdźca nie ma dla niej najmniejszego znaczenia, tylko chęć nauki 🙂

Klinika oferuje kombinację następujących trzech elementów:
1. Ćwiczenia praktyczne na koniu. Każdy uczestnik z koniem, w przeciągu 2 dni odbędzie 3 takie treningi. 2 pierwszego dnia (Na pierwszym treningu znajdujemy główne problemy jeźdźca i konia, następnie analizujemy na wideo i mamy szansę wprowadzić zmiany „na gorąco” jeszcze tego samego dnia po południu na drugim treningu. Trzeci trening ma miejsce drugiego dnia, przeważnie to na nim jeźdźcy zaczynają faktycznie wprowadzać w życie zmiany, rozumieć je, czuć i utrwalać :))
Te część treningu odbywa się w systemie jeden na jeden. Podczas lekcji skupimy się na indywidualnych problemach w danej parze jeździec – koń. Celem będzie ustalenie bezpiecznej podstawy, poprawa ustawienia jeźdźca, jego pracy mięśni w taki sposób by poprawie uległa również praca konia. W treningu Elaine Butler kładzie nacisk na świadome rozumienie całego procesu przez jeźdźca, tak by byli w stanie go odtworzyć poza treningiem. Gdy uda się osiągnąć równowagę na osiach góra/dół oraz tył/przód, przechodzimy do problemów asymetrii oraz prostej postawy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
2. Teoria oraz ćwiczenia dosiadu. Podczas warsztatu Elaine Butler odpowie na pytania od jeźdźców i słuchaczy oraz będzie prezentować ćwiczenia mające na celu rozwianiu wątpliwości dotyczących biomechaniki odpowiedniego ujeżdżenia.
3. Nagrania wideo. Treningi są rejestrowane kamerą – dzięki temu postępy i zmiany czynione przez uczestników Kliniki stają się dla nich zauważalne.

Dla kogo przeznaczona są Kliniki?
Kliniki są odpowiednia dla każdego powyżej 15 roku życia. Zarówno osoby z jednorocznym doświadczeniem, jak i profesjonalni jeźdźcy mogą skorzystać z klinik. Jako że lekcje są indywidualnie dopasowane do danej pary koń/jeździec, nie ma znaczenia czy jesteś początkującym czy światowej klasy jeźdźcem.
Osobiście organizuję i będę brała udział w tym szkoleniu kolejny raz i mogę śmiało powiedzieć, że Elaine to kopalnia wiedzy a jej metody szkoleniowe i przekaz są absolutnie unikalne i warte każdej minuty spędzonego z nią czasu. Elaine regularnie co pół roku ustawia mnie na nowe tory, za każdym razem dając mi kolejne wskazówki, które okazują się tworzyć nową rzeczywistość lekkości, harmonii i porozumienia..

Wszystko będzie miało miejsce w przepięknym Ośrodku Jeździeckim w Kczewie (obok Przodkowa, Pomorskie), z placem 30x80m, halą 20x40m, oraz świetnie przygotowaną salą szkoleniową. Możliwe noclegi tuż obok stajni. Stajnia znajduję się tuż obok Karczmy Kczewo, z której będziemy zamawiać obiady 🙂 Wszystko pod nosem nawet dla przyjezdnych! 🙂

Zapraszam wolnych słuchaczy, TRENINGI BĘDĄ TŁUMACZONE NA JĘZYK POLSKI (tłumacz).
BRAK MIEJSC DLA JEŹDŹCA Z KONIEM
KOSZT DLA SŁUCHACZA:
450 zł 2 dni
250 1 dzień
Zgłoszenia:

Zgłoszenia i informacje: Maria Cholewicka, 604 430 693,
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do bezpośredniego kontaktu (najlepiej SMS) – doradzę i odpowiem na pytania, odpiszę, oddzwonię.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

maj 14 - 15 2024
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: maj 14 - 15 2024
  • Czas: Cały dzień

Koszt

Od 250 zł

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

Stajnia w Kczewie
83-304 Kczewo

Organizator

Maria Cholewicka Dressage
Telefon
604 430 693
Email
cholewicka.treningi@gmail.com
X
Kod QR
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
1
2
3
4
5
Wydarzenia dla 29th
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 4th
Wydarzenia dla 5th
6
7
8
9
10
11
12
Wydarzenia dla 6th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 7th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 8th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 9th
Wydarzenia dla 10th
Wydarzenia dla 11th
Wydarzenia dla 12th
13
14
15
16
17
18
19
Wydarzenia dla 13th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 14th
Wydarzenia dla 15th
Wydarzenia dla 16th
Wydarzenia dla 17th
Wydarzenia dla 18th
Wydarzenia dla 19th
20
21
22
23
24
25
26
Wydarzenia dla 21st
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 22nd
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 23rd
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 24th
Wydarzenia dla 25th
Wydarzenia dla 26th
27
28
29
30
31
1
2
Wydarzenia dla 27th
Wydarzenia dla 29th
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 31st
Wydarzenia dla 2nd

Reklama

Chcesz wesprzeć nasz portal – postaw mi kawę