Dobry moment. Obóz szkoleniowy z Lidią Kacperską - Szkolenia jeździeckie

Dobry moment. Obóz szkoleniowy z Lidią Kacperską

Pojawiły się na twojej drodze jeździeckiej problemy, z którymi sobie nie radzisz?
Czujesz, że twoje treningi są monotonne i nudne, a chciałbyś to zmienić?
To jest to DOBRY MOMENT na zmiany, na nowe doświadczenia, na lepszą komunikację. Na tym „dobrym momencie” opieram całą moją filozofię i podejście do jeździectwa. 🐴
Zapraszamy na autorski obóz z Lidią Kacperską. To będzie 7 dni pełnych inspiracji, pomysłów na poprawienie relacji z koniem i dokształcenie jeździeckie.
Na obozie codziennie będziemy przygotowywać swoje ciało gimnastykując się w otoczeniu przyrody, zwierząt i stawów. Pozwoli nam to na przekazywanie czytelnych i delikatnych sygnałów z siodła. Znajdziemy również czas i przestrzeń na medytacje wyciszające nasz umysł i pogłębiające nasze czucie. 🧘‍
Nauczycie komunikować się z koniem za pomocą wzmocnienia pozytywnego, dzięki któremu wasze konie będą bardziej zmotywowane, a Was będą postrzegać jako istoty pełne radości. Kliker bowiem zawsze działa w dwie strony i podnosi poczucie wartości i sensu tego co robimy. Każda okazja do nagrodzenia konia jest równoznaczna z nagradzaniem nas samych. ✨
Dowiecie się jak konie się uczą, co jest dla nich ważne, co je motywuje i jak to wykorzystać w treningu. Zaplanowana jest część wykładowa dotycząca szerszego spojrzenia na behawior i jego zaburzenia u koni. Poznacie sposoby na zabawę z końmi. Ponadto nauczycie się jak patrzeć żeby widzieć więcej.
Zajęcia będą odbywać się zarówno z ziemi jak i z siodła, gdzie nauczycie się komunikacji poprzez mowę ciała i pracę z energią. 🐎
Spotkacie u nas wiele końskich osobowości. Nasze konie są przygotowane, chętne do pracy oraz nastawione na komunikację. Z kolei przyjeżdżając z własnymi końmi możecie liczyć na pomoc w zbudowaniu relacji opartej na wzajemnym szacunku, zaufaniu i miłości. 🤲
W ciepłej i rodzinnej atmosferze każdy z Was zostanie potraktowany indywidualnie i będzie mógł zmierzyć się ze swoimi największymi trudnościami, nie czując się jednocześnie ocenianym.
Pierwszego dnia zapraszamy Was na obiad na godzinę 15:00, podczas którego wszyscy się poznamy i wymienimy doświadczeniami. Czeka Was również wykład wprowadzający dotyczący motywacji w pracy z koniem oraz behawioru.
Co planujemy:
♦️2 sesje zajęć z końmi dziennie (praca z siodła, praca z ziemi, zajęcia dosiadowe, treningi pokazowe, spacery połączone z pławieniem koni w rzece).
♦️Zajęcia z ziemi będą odbywać się w kameralnych grupach, zajęcia z siodła indywidualnie lub w parach w zależności od poziomu zaawansowania jeźdźców.
♦️Nagrywanie treningów oraz ich omawianie pod kątem pracy waszego ciała oraz biomechaniki ruchu konia. Po to byście wynieśli z nich jak najwięcej.
♦️Wykłady/dyskusje na wybrane przez uczestników tematy dotyczące szkolenia klikerowego, behawioru, biomechaniki, połączenia szkolenia naturalnego z klasycznym i czego tylko będziecie chcieli się dowiedzieć od Lidii.
♦️Na czas pracy z ziemi każdemu z uczestników zostanie przydzielony jeden koń, w celu zbudowania relacji oraz obserwacji jak regularna praca zmienia nastawienie konia do człowieka oraz człowieka do danego konia.
♦️Pływanie w stawie o wschodzie lub zachodzie słońca.
♦️Ogniska i tańce pod gwiazdami 🙂
💰 KOSZT:
1980 zł
+ 350 zł pobyt konia w Pensjonacie
lub +700zł praca tylko z końmi z Lidkowa
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, ostateczna rezerwacja nastąpi po wpłaceniu 400 zł bezzwrotnej zaliczki do 29.05 na rachunek bankowy, który wysłany zostanie mailem zwrotnym po dokonaniu zapisu telefonicznego lub mailowego.
🏠 ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE:
Zamieszkacie z nami w Pensjonacie Lidkowo, w glinianym domu, gdzie możecie dzielić z nami energię, ciepło i tworzyć klimat tego miejsca. Mieszkanie tutaj wiąże się z bliskimi kontaktami z nami i innymi uczestnikami, wspólnymi kolacjami i rozmowami do późna na końskie i nie-końskie tematy. Do Waszej dyspozycji oddajemy pokoje 2-3 osobowe z widokiem na pastwiska, 3 łazienki, w pełni wyposażoną kuchnię, materace, pościel i niezapomniany klimat.
Kuchnia wegetariańska – 3 posiłki.
W czasie szkolenia będzie również dostępna w pełni wyposażona kuchnia.
📞 INFORMACJE I ZAPISY:
796 980 615
lidkowo.kontakt@gmail.com

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip 12 - 18 2021
Zakończone!

Czas

08:00 - 18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lip 12 - 18 2021
  • Czas: 02:00 - 12:00

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

Pensjonat Lidkowo
Henrykowo 6, 09-120 Henrykowo, Poland

Organizator

Lidia Kacperska
Telefon
796980615
Email
lidkowo.kontakt@gmail.com
X
Kod QR
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Wydarzenia dla 1st
Wydarzenia dla 2nd
Wydarzenia dla 3rd
Wydarzenia dla 4th
Wydarzenia dla 5th
Wydarzenia dla 6th
Wydarzenia dla 7th
8
9
10
11
12
13
14
Wydarzenia dla 8th
Wydarzenia dla 9th
Wydarzenia dla 10th
Wydarzenia dla 11th
Wydarzenia dla 12th
Wydarzenia dla 13th
Wydarzenia dla 14th
15
16
17
18
19
20
21
Wydarzenia dla 15th
Wydarzenia dla 16th
Wydarzenia dla 17th
Wydarzenia dla 18th
Wydarzenia dla 19th
Wydarzenia dla 20th
Wydarzenia dla 21st
22
23
24
25
26
27
28
Wydarzenia dla 23rd
Wydarzenia dla 24th
Wydarzenia dla 25th
Wydarzenia dla 26th
Wydarzenia dla 27th
Wydarzenia dla 28th
29
30
31
1
2
3
4
Wydarzenia dla 29th
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 31st
Wydarzenia dla 1st
Wydarzenia dla 2nd
Wydarzenia dla 3rd
Wydarzenia dla 4th

Reklama

Chcesz wesprzeć nasz portal – postaw mi kawę