Certyfikowany webinar- Energia w pracy z koniem 26.09.2023 godz. 19:00 - Szkolenia jeździeckie

Certyfikowany webinar- Energia w pracy z koniem 26.09.2023 godz. 19:00

📢 Serdecznie zapraszamy na webinar- Energia w komunikacji z koniem 🐴
📆 Kiedy: 26.09.2023r. godzina 19:00 🕖
💻 Gdzie: online na platformie zoom ( każda osoba, która wykupi dostęp do webinaru otrzyma link do spotkania 📧 )
💰 Za ile: 79 zł
Zapisy:
https://szkoleniajezdzieckie.pl/produkt/certyfikowany-webinar-energia-w-komunikacji-z-koniem/
👩‍🏫 Prowadzący: Katarzyna Jasińska  🔝💪
🎥 Webinar będzie nagrywany. Każda osoba, która zakupi webinar otrzyma nieograniczony dostęp do nagrania 🎬
Wystawimy również certyfikaty uczestnictwa 👩‍🎓👨‍🎓
WAŻNE
Certyfikat wraz z dostępem do nagrania znajdziecie w panelu klienta po zakończonym webinarze. Wszelkie potrzebne instrukcje znajdziecie w zakładce „jak pobrać certyfikaty i materiały” ( u góry na stronie naszego portalu )
🆓 Każdy kto zakupi dostęp do webinaru otrzyma kod rabatowy na zakupy w sklepie online firmy Over-Horse wraz z darmową dostawą 🚚 #reklama
🎁 Na zakończenie webinaru odbędzie się quiz z atrakcyjnymi nagrodami.
Partnerami webinaru są: Over-Horse i Wydawnictwo Galaktyka
Opis:

Kiedy pracujemy z końmi lub uczymy się jeździć zwykle skupiamy się na prawidłowym dosiadzie lub na poznaniu i używaniu prawidłowych pomocy. Większość opisywanych w książkach i przekazywanych przez nauczycieli komend to komendy fizyczne. Dotyczą naszej równowagi fizyczne, konkretnych partii ciała, które powinny wykonywać konkretny ruch. Np. jak zadziałać wodzami lub łydką w przypadku konkretnej sytuacji, lub gdy chcemy poprosić konia o jakiś manewr lub figurę. Mało kto skupia się na tym co w trakcie komunikacji z końmi dzieje się w nas zanim damy sygnał, albo w trakcie dawania sygnału. Coraz częściej jednak słyszymy na treningach, użyj swojej energii, podnieś energię, masz za niską energię itp. Fantastycznie, że coraz większa świadomość dotyczy również jeździectwa, jednakże nadal często prosicie o wytłumaczenie jak to jest z tą energią. Na webinarze postaram się przybliżyć podstawy naszego oddziaływania na konie w sferze niewerbalnej oraz przed gestem, tzn. przed użyciem naszego języka ciała. Niektórym może się wydawać, że jest to jakaś magia, albo co gorsza czary mary. Sami przekonajcie się jaki niewykorzystany potencjał w was drzemie. Posłuchajcie jak możecie w prosty sposób zacząć wykorzystywać waszą energię na swoja korzyść, zamiast walczyć z nią lub nieświadomie wpadać w jej pułapki.

 

O prowadzącej: 

Związana zawodowo z jeździectwem od 25 lat. Jako pierwsza w Polsce zdobyłam uprawnienia trenerskie największej szkoły naturalnego jeździectwa na świecie – Parelli Natural Horsemanship, ucząc się od samych założycieli. Przez lata doskonaliłam swoje umiejętności i poszerzałam kompetencje w dziedzinie jeździectwa naturalnego, ujeżdżenia, jeździectwa akademickiego (klasycznego), Working Equitation, dosiadu, fizjoterapii, strugania kopyt, żywienia i wielu innych dziedzin pokrewnych. Moje podejście do jeździectwa jest holistyczne. Przez lata pracy z setkami ludzi i koni wypracowałam autorską metodę uczenia popartą wieloletnim doświadczeniem oraz oryginalnym i pionierskim spojrzeniem na jeździectwo. Moją specjalnością jest praca z energią, rozwijanie w uczniach pogłębionej świadomości ciała, praca z oddechem, odkrywanie najsubtelniejszych form komunikacji oraz praca z intencją. Posiadam głębokie zrozumienie złożoności końskiej i ludzkiej psychiki i świadomości, zdobyte przez lata poszerzania kompetencji w dziedzinie behawioru, psychologii zwierząt, ale również psychologii transpersonalnej i terapii w nurcie Jungowskim. Obecnie jestem w treningu na facylitatora procesów holotropowych w szkole Grof Transpersonal Training. Jestem trenerką, nauczycielką, coachem, sędziną, wykładowczynią, autorką licznych publikacji i wkrótce również książki. Sama siebie wolę określać mianem inspiratorki. Uważam, że każdy niezależnie od poziomu i celów w jeździectwie, może osiągnąć głębokie połączenie z koniem, a zarazem z naturą oraz samym sobą. Moje podejście do uczenia jest nowatorskie, szkolenia odbywają się w atmosferze otwarcia, radości i przepływu. Mój entuzjazm, pasja i radość zdają się być zaraźliwe, a najtrudniejsze nawet zagadnienia potrafię wytłumaczyć w spokojny, jasny i pozytywny sposób.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

wrz 13 - 26 2023
Zakończone!

Czas

08:00 - 19:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: wrz 13 - 26 2023
  • Czas: 02:00 - 13:00

Koszt

79 zł

Więcej informacji

Rejestracja

Lokalizacja

Webinar online
Szkolenia Jeździeckie

Organizator

Szkolenia Jeździeckie
Telefon
+447553737259
Email
kontakt@szkoleniajezdzieckie.pl
Strona WWW
http://www.szkoleniajezdzieckie.pl
Kod QR
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
1
2
3
4
5
Wydarzenia dla 29th
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 4th
Wydarzenia dla 5th
6
7
8
9
10
11
12
Wydarzenia dla 6th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 7th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 8th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 9th
Wydarzenia dla 10th
Wydarzenia dla 11th
Wydarzenia dla 12th
13
14
15
16
17
18
19
Wydarzenia dla 13th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 14th
Wydarzenia dla 16th
Wydarzenia dla 17th
Wydarzenia dla 18th
Wydarzenia dla 19th
20
21
22
23
24
25
26
Wydarzenia dla 24th
Wydarzenia dla 25th
27
28
29
30
31
1
2
Wydarzenia dla 29th
Brak wydarzeń
Wydarzenia dla 30th
Wydarzenia dla 31st
Wydarzenia dla 1st
Wydarzenia dla 2nd

Reklama

Chcesz wesprzeć nasz portal – postaw mi kawę